Ekolka Games & The Most Fest / 11. - 14.8. 2022

Rodinné vstupné (doprovod)
Skupina
Dostupnost Registrace ukončena
Kód: 13139
500 Kč 413 Kč bez DPH
Ekolka Games & The Most Fest / 11. - 14.8. 2022
Ekolka games brand for social media RGB 05
Akce skončila
Registrace na místě nebude možná. Počet míst je omezen, příjem objednávek bude uzavřen po vyprodaní.

 
 
Ekolka Games je rodinní zážitek pro milovníky elektrických jednokolek (EUC) a Onewheelu. V rámci festivalu budete moct nejen seznámit s novými lidmi, které milují své elektrické zařízení, ale zúčastnit zajímavých soutěží které nejsou limitované ani věkem ani pohlavím.
 
Harmonogram Ekolka Games:
  • 11.8.22 (odpoledne) Den příjezdu
  • 12.8.22 (dopoledne) Paralelní slalom (skupiny EUC / Onewheel, systém double elimination)   
  • 12.8.22 (odpoledne) Hledání pokladů (logická hra s prvky outdoor orientaci)
  • 13.8.22 (dopoledne) Překážková dráha (skupiny EUC / Onewheel, systém double elimination)   
  • 13.8.22 (večer) Noční pojezd kolem jezera Most
  • 14.8.22 Den odjezdu 

Skupiny učastníků: 

  • EUC - dospělé (od 15 do 99 let) / děti (do 15 let)
  • Onewheel - dospělé (od 15 do 99 let) / děti (do 15 let) 

Akce The Most Festival je pro všechny věkové kategorie, organizátoři lákají na nevšední letní dovolenou plnou sportu, kultury, dobrého jídla a relaxu pod mosteckým hradem Hněvínem. V atraktivním přírodním prostředí si můžete užít dokonalé zázemí pro vyžití, které rozhodně nepočítá jen s vodními atrakcemi. Vyroste tu mimo jiné i snowpark se sjezdovkou, na které profesionální lyžaři a snowboardisté předvedou své umění v exhibicích včetně ukázek akrobatického lyžování a snowboardingu. Další exhibice se budou odehrávat v bojové aréně. V ní se představí přední čeští zápasníci včetně kategorie smíšených bojových umění MMA. Vysokou úroveň všech akcí zajistí spolupráce s předními sportovními svazy. Lákadlem The Most Festu pro sportovní nadšence rozhodně budou dva závody pro veřejnost – Rainbow Run a 10. závod Dračích lodí StarColor Cup. K dispozici bude i skvěle zásobená půjčovna sportovních potřeb. Na souši si můžete užít třeba plážový volejbal, podnikat výzkumné výpravy po okolí na kolech nebo přeplavat „české moře“ na loďce či paddleboardech. Ti odvážnější pak mohou vyzkoušet adrenalinový jetsurfing nebo ještě podmanivější flyboarding. To ale rozhodně není vše! The Most Fest nabídne i bohatý kulturní program. V areálu budou rozmístěny koncertní, divadelní a taneční scény. 

Zvlášť postaráno bude na The Most Festu o rodiny s dětmi. Pro ně zde bude připraven zábavní park a dětská zóna. Děti se rozhodně nudit nebudou. Holandské atrakce, vodní svět i okolní pláže doplní nafukovací atrakce včetně obří skluzavky. Vše je koncipováno tak, aby je mohly používat již předškolní děti. V dětské zóně budou k dispozici také různá hřiště, potřebná sportovní výbava, a pokud budou rodiče chtít, mohou děti zanechat ve školce pod dozorem profesionálního certifikovaného personálu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×