22.10 - 27.10 bude prodejna zavřena

Výměna duše nebo pneumatiky na elektrické koloběžce (Xiaomi, Ninebot a další)

990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
1.11.2021
Prodejna (Praha) (> 2 ks)

vymena_pneu_elektricka_jednokolka

Výměna duše nebo pneumatiky pro elektrické koloběžky Xiaomi, Ninebot, Sencor, City Boss, Segway, Bluetouch, Zero, Dualtron, Inmotion a další. 

Elektrická koloběžka je promyšlená, spolehlivá a moderní forma dopravy. Díky tomu se můžete rychle pohybovat po městě a vyhýbat se dopravním zácpám při zachování vlastní síly. Ale i přes spolehlivost konstrukce může silná rána nebo srážka s pevným předmětem způsobit poškození těla. Takové poškození může mít za následek úder na obrubník, ostré brzdění nebo neúspěšný manévr při vysoké rychlosti atd.

Přestože trhlina na těle neovlivňuje jízdní schopnost kola, musí být opravena. Důvodem je skutečnost, že narušení těsnosti pouzdra je velmi nebezpečné pro elektroniku uvnitř. A takové členění bude stát mnohem víc než jen oprava případu.

Samostatná výměna nebo pokus o opravu poškození může vést k ještě větším poruchám, proto doporučujeme svěřit tuto práci skutečným profesionálům. Naše dílna na opravu elektrických vozidel poskytuje záruku kvality pro všechny typy prací. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×