22.10 - 27.10 bude prodejna zavřena

Spidi Rain Warrior vel. L (černá) rukavice

Proč nakupovat právě u nás?

✅ Výkup na protiúčet
✅ 
Nákup na splátky
✅ 
Garance nejnižší ceny
✅ Výměna velikosti zdarma
✅ Rychlé doručení

 

1 991 Kč 1 645,45 Kč bez DPH
Vyprodáno

Rukavice Rain Warrior byly navrženy tak, aby kombinovaly maximální vodotěsnost a extrémní lehkost, což jsou ideální vlastnosti pro dlouhé jízdy v mírných deštivých podmínkách. Výsledek byl dosažen díky procesu laminování, který snižuje tloušťku pláště rukavic a maximalizuje mobilitu rukou. Díky chráničům kloubů Warrior mají SPIDI Rain Warrior H2Out certifikaci CE podle normy EN 13594: 2015 Lev.1.

Všechny projekty na vytvoření nových článků SPIDI jsou navrženy a plánovány v italském Saregu (VI). Zkušenosti získané od roku 1977 se dnes promítají do vysoce hodnotného a spolehlivého produktu, který odráží politiku založenou na kompetentnosti a solidnosti.

Sbíhají se zde zkušenosti nejlepších světových jezdců; spolupráce s mezinárodním výzkumem, kde musíme poděkovat univerzitě v Hannoveru a CNR (Consiglio Nazionale Ricerche) v Padově za jejich neuvěřitelný přínos v oblasti bezpečnosti; jedinečné technologické inovace, které byly vyvinuty za účelem použití v oblasti motocyklů, jako je například exkluzivní mikroporézní vodotěsná a prodyšná membrána H2OUT, která je výsledkem dlouholeté spolupráce v oblasti výzkumu v Japonsku se společností Toray. Projekt, který byl výsledkem partnerství s japonským výrobcem Toray, vycházel z velmi přesného - a zároveň ambiciózního - cíle: vytvořit konkrétní nepromokavá větruvzdorná prodyšná membrána, to znamená s takovou mikroporézností, která zaručuje maximální pohodlí při zohlednění konkrétního použití pro motocyklisty. Výsledkem je dnes silná podšívka pro technické články H2OUT pro motocyklisty. Větruvzdorný, vodotěsný štít, který je zároveň prodyšný, lehký a pružný s mikrometrickou tloušťkou.

Kód Kód: EKL0001
Jméno značky: Spidi
Kategorie: Rukavice, Černá L
Barva: Černá
Velikost: L
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×