Oprava nebo výměna ovladače / desky hoverboardu (Segway)

control
ZDARMAZDARMA
790 Kč 652,89 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
23.9.2021
Prodejna (Praha) (> 2 ks)

V případě, že hoverboard / Segway:

  • Začíná otáčet dopředu, pak dozadu
  • Rovnováhu a úroveň horizontů nelze stanovit,
  • Když se kolo náhodně zapne, vypne se,

V takovém případě je nejlepším řešením kontaktovat kvalifikovaného technika. Jedním z možných problémů s takovými příznaky může být zhroucení desky hoverboardu.

Dneska elektrické hoverboardy je nejsložitější a nejdražší prvek zařízení, proto doporučujeme, abyste tuto práci svěřili skutečným profesionálům ve svém oboru. Naše servisní středisko provede diagnostiku, identifikuje vadné prvky a nabídne způsoby obnovení zařízení. Je důležité zvolit racionální způsob řešení problému. Úplná výměna desky často stojí ještě méně než oprava vadné desky. Náš personál vám pomůže určit nejvhodnější způsob, jak obnovit dopravu.

Moderní modely elektrických hoverboardu jsou vybaveny ochranou nejen karoserie, ale také vnitřních prvků. Rám hoverboardu byl původně navržen tak, aby chránil desku před mechanickým namáháním při nárazu. Ale v průběhu času nemusí elektronika odolat přetížení a selhání. Kromě toho nezapomeňte na doporučení nepoužívat hoverboard ve vlhkém počasí. Cena opravy může se lišit, všechno záleží na typu a složitosti. Avšak minimální částka činí 790 kč vč. DPH.

Kód Kód: 407
Jméno značky: Ekolka
Kategorie: Servis hoverboardu / mini segway / kolonožek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×